Yukarı Git

Bölme Duvar Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Cam Bölme fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Cam Bölme teklifinizi hemen alın!
Mood Dekorasyon İnş. San. ve Tic. A.Ş.
Yenibosna Merkez Mah. Kavak Sok. No:19 İç Kapı No:Z1 Yenibosna, 34197, Bahçelievler, İstanbul , Türkiye
0212-3438600
0212-2462350
Kısa Tanım
Uygulanacak mekanların ölçüsüne göre, istenilen yüksekliğe ve genişliğe adapte edilerek, proje gereksinimleri ve müşteri isteklerini karşılayan derzli ve klipsli, demontabl, sabit ve yarım seçenekleriyle hacimleri bölmeye yarayan alüminyum profilli bölme duvar sistemleridir.
Uygulama Alanları
Ofisler, sağlık kurumları, iş merkezleri, toplantı ve kongre salonları, eğitim kurumları, otel ve dinlenme tesisleri, kültür merkezleri, bankalar, alışveriş ve eğlence merkezleri, konut projeleri
Teknik Özellikler
Tasarım patentli alüminyum profillerden imal edilmiş, tavan ve zemine monte edilebilen, gerek tek veya çift camlı, gerekse dolu paneller (doğal ahşap, melamin, laminat) şeklinde uygulanabilen sistemlerdir. Camlı bölmelerde dikmelerden arındırılmış polikarbon şeffaf birleşim elemanları ya da UV laser cam cama birleşim uygulanarak geleneksel panellere göre mekanik dayanıklılığı etkilemeden şeffaflık duygusuna yeni bir boyut kazandırılmaktadır. Derzli ve klipsli modellerin taşıyıcı iç dikmeleri galvaniz çelik, diğer modellerimizin ise alüminyum profillerden üretilmektedir.
LEED ve BREEAM sertifikalı projelerde kullanılabilir özelliktedir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, TS EN 755-1/TS EN 755-9/TS 4922, BM