Likit Yüzey Sertleştirici/C²

Amerikan Crete Colors tarafından nano teknoloji ile üretilen yeni nesil lityum silikat sıvı yüzey sertleştiriciler, püskürtülerek kolayca uygulanan ve betonun bünyesine nüfuz ederek betonun kendisini tozumaz, aşınmaz, kayma direncine mukavim, forklift ve lastik izi oluşturmayan, leke dayanımı kazandıran, bakımı kolay zeminler sağlar. Türkiye’de kısa sürede kalitesi ve bilinirliliği artarak; konut, endüstriyel zemin, lojistik depo ve otopark projelerinde tercih sebebi olmaya başlamıştır. Bununla beraber renkli beton parlatma uygulamasıyla endüstriyel alanlara dekoratif görsellik kazandırmaktadır. Gıda üretim tesislerine uygun Leed ve Breem’e puan kazandıran bir sistemdir. %59’a kadar aşınma dayanımını artırır.


Yüzey Sertleştirici fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yüzey Sertleştirici teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Beton yüzey sertleştiricisi Yüzey koruyucu kimyasallar
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Çimento esaslı otopark, fabrika, endüstriyel tesisler, gıda üretim tesisleri, yüzey sertleştirici uygulanmış betonlar, çimento esaslı mozaik doğal taş ve her türlü çimento esaslı zeminlerde uygulanır.

2Teknik Özellikler

Lityum silikat esaslı, nano teknolojik sıvı yüzey sertleştirici ve yoğunlaştırıcı

3Kalite Garanti Belgeleri

CE, ASTM, NSF