Camlı Yangına Dayanıklı Alüminyum Doğrama/FP 67

İnsanoğlunun karşılaşabileceği tehlikeler arasında yer alan yangın, önceden düşünülmüş yapısal tedbirlerin yokluğu halinde onarılması güç hasarlar bırakmakta ve ölüm ile sonuçlanacak durumlara sebebiyet vermektedir. Çuhadaroğlu FP 67 Yangına Dayanıklı Alüminyum Doğramalar yangın esnasında oluşacak zararları en aza indirgemek üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Sistem, 30, 60 veya 90 dakika boyunca yangının yayılma alanını en az seviyede tutmakta ve insanların güvenli bölgelere geçmesine olanak tanımaktadır. Duman ve ısı, yangında zarar veren iki temel unsurdur ve FP 67 bu unsurlara maruz kalmasına izin vermez. Yangın alanında, belirtilen sürelerde kapının durağan, bütün ve ısıya karşı yalıtkan olması ve bu özelliklerin uluslararası standartlara göre yapılacak testlerle ispatlanmış olması gerekmektedir. Çuhadaroğlu FP 67 yangına dayanıklı doğrama sistemleri, Hollanda ve Fransa’da bulunan uluslararası akredite laboratuvarlar tarafından yapılan testlerden başarıyla geçmiştir. Bu bağlamda ürünler için Çuhadaroğlu tarafından verilen sertifika ve garantiler uluslararası anlamda kabul görmektedir.


Yangın Kapısı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yangın Kapısı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alüminyum kapı Duman yalıtımı Güvenlik sistemi Yangın kapısı Yangına dayanıklı kapı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

İş merkezleri, oteller, havaalanları, alışveriş merkezleri, hastaneler, kamu binaları, konutlar

2Teknik Özellikler

Sistem, 30, 60 veya 90 dakika boyunca yangının yayılma alanını en az seviyede tutar ve insanların güvenli bölgelere geçmesine olanak tanımaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

Qualanod, Qualicoat