Dış Cephe Kaplama Levhası

Perpan Panel; doğal malzeme olan perlitin bileşenlerinin güçlendirilmesiyle üretilen bir yapı panelidir. Yapı alanlarında birim metrekaresine düşen kullanım alanını ve yapım hızını artırmak, ısı, ses ve yangın yalıtımını sağlamak, iç ve dış cephe dekorasyonunu yapmak, hafif olmasından dolayı bina ölü yükünü azaltmak ve maliyeti düşürmek için üretilmiş doğal bir yapı panelidir. Perpan Panel ile yapılan duvar giydirme sistemlerinde; mevcut binanın ısı ve ses yalıtımını iyi bir seviyede arttırmak ve yangına karşı koruma amacıyla, yapının mevcut cephesini sökmeye ihtiyaç olmadan kolayca eklenmesi amaçlanır. Elde edilen düzgün yüzey her türlü kaplama malzemesi (metal kaplama, yalı baskı, ahşap kaplama, dekoratif tuğla kaplama vb.) sabitlenerek bitirilebilir.


Yalıtım Levhaları ile Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtım Levhaları ile Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Dış cephe ısı yalıtım sistemi Yangın paneli Yangına dayanıklı levha Dış cephe kaplama levhası Perlitli yapı paneli Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Strüktürlerinin betonarme ve çelik olduğu ofis, konut, alışveriş merkezi, eğitim, sağlık, kültür, endüstri ve spor gibi işlevlere sahip olan mevcut binaların dış cephelerinde kullanılır, yalıtım performansını arttırır.

2Teknik Özellikler

Suya dayanıklıdır, kabarmaz veya ufalanmaz.
Neme ve dış hava koşullarına dayanıklıdır.
Ses geçirmez (Tek taraf 52 db - Çift taraf 82 db).
Haşere barındırmaz ve bakteri üretmez.
Darbelere yangına karşı dayanıklıdır, yanıcı madde içermez.
Eğrisel yüzeyler için uygundur.
Asit ve alkali kimyasallara mukavimdir.
Toksin içermez insan sağlığına zararsızdır.
Oluşturduğu sistem boşluğunda kullanılan taşyününden dolayı mevcut duvarın ses yalıtımını arttırmakla beraber ısı yalıtımını yüksek seviyede arttırır.
Sistem yangın dayanımı yüksek performanslı PERPAN sayesinde hiç yanmayan A1 sınıfının bile üzerindedir.