Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımı, Çatı ve Dış Cephe Kaplama Malzemeleri

Isı, su, ses ve yangın yalıtımı, akustik düzenleme, yapı kimyasalları ile çatı ve cephe kaplamalarında kullanılan tüm malzemeleri içeren sınırsız ürün portföyüyle yalıtım malzemelerinde tedarikçi firmadır. Tecrübeli ve konusunda yetkili mühendis kadrosu, geniş stok avantajı ve modern servis kanallarıyla müşterilerine farklı, hızlı ve üstün hizmet sunar.


Su Yalıtım Membranı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Su Yalıtım Membranı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Isı yalıtım malzemesi Ses yalıtımı Su ve nem yalıtımı Yapı kimyasalları
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Temel, cephe ve çatıda tüm ısı, su, ses ve yangın yalıtımı, akustik düzenleme, drenaj, ara bölme duvar, asma tavan, çatı kaplama ile mekanik tesisat uygulamalarında kullanılan taşyünü, camyünü, seramik yünü, camköpüğü, XPS, EPS, elastomerik kauçuk, vana ceketleri, polietilen, OSB, shingle, mantolama sistemi, drenaj levhaları, nefes alan çatı örtüleri, yapı kimyasalları, alüminyum, kalsiyum silikat levhalar, esnek havalandırma kanalları, akustik süngerler, bitümlü PVC TPO ve EPDM membranlar, alçıpan, betopan ve diğer tüm yardımcı malzemelerin pazarlama satış ve dağıtımı.