Polimer Esaslı Sıvı Isı Yalıtım Malzemesi

ISOLLAT – genel amaçlı, mikroskopik boyutta içi genişletilmiş hava dolu olan seramik ve silikat kürecikleri ile bağlayıcı sıvı polimerik yapının karışımından oluşan yeni nesil nano teknoloji ısı yalıtım malzemesidir. Sıvı seramik ısı yalıtımı yanmaz, darbelere karşı dayanıklı ve ısı iletkenliğini önemli miktarda azaltan hafif, esnek ve dayanıklı bir polimer kaplama malzemesidir.


Sıvı Isı Yalıtımı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sıvı Isı Yalıtımı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Isı yalıtım malzemesi Isı yalıtımı Nanoteknoloji Sıvı ısı yalıtımı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Endüstriyel yalıtım uygulamaları ( havalandırma boruları, HVAC kanalları, çözelti tankları ve boruları vb.), yapı-inşaat yalıtım uygulamaları ( soğuk hava depoları, çatı pencereleri, bina çatıları ve duvarları, metal binalar vb.), araç yalıtım uygulamaları ( frigrofrik araçların tavanları, yarış arabaları yangın emniyet duvarları, öğrenci servisleri, gemi güverteleri ve egzos boruları vb.)

2Teknik Özellikler

Uygulama kolaylığı (boya gibi rahatlıkla fırça veya tabanca ile uygulanabilir.)
Çalışma sıcaklığı bandı - 60ºC / +500ºC (pik değerde + 650ºC) arasındadır. Dünyada bu kadar geniş ısı bandında çalışan ilk ve tek sıvı seramik kürecikli izolasyon malzemesi
Çevre dostu, insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Güvenlidir. Kloridler, organik uçucular ve ağır metaller içermez.
Son derece hafif ve esnektir.
Çok düşük uygulama kalınlığı: 0,5 – 3 mm
Çalışma süresince perfomans kaybı olmadan uzun kullanım ömrü - en az 15 yıl
Vandalizm, ses ve titreşim önleyici