PVC Pencere ve Kapı Sistemi/Nirvana Serisi

Nirvana serisi ana profilleri 80 mm genişliktedir.6 odacıklı profilleriyle ısı ve ses yalıtımında üst düzey performans sağlar. Yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir.Geniş cam alanı kullanımı ile ferah mekanlara olanak veren sistemde 44 mm'lik cam üniteleri kullanılabilmektedir. Beyaz rengine ilave olarak 17 çeşit renk ve desende laminasyonlu profilleri mevcuttur.


PVC Pencere fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için PVC Pencere teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Pencere sistemi Kış bahçesi Pencere aksesuarı Pencere profili PVC doğrama sistemi PVC kapı PVC pencere sistemi Kapı profili PVC pencere
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Sistem, tüm konutların ve yapıların her türlü kapı, pencere ve kış bahçesi yapımında uygulanabilir. Özellikle yüksek katlı binalarda, rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemetli bir seri olması dolayısıyla kullanımı üst düzey performans sağlar.

2Teknik Özellikler

Nirvana profilleri düşük ısı geçirgenlik değerine Uf=1,1 W/m²K sahiptir. 44 mm'lik cam kullanımı ile Uw=0,95 W/m²K değerlerine ulaşılarak üstün ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Kanat profili kendinden damlalıklı olup estetik görünüm sağlar.Kanat profili damlalık dahil 90 mm genişliktedir. Özel tasarım çıtaları sayesinde göze hoş gelen, estetik profil cam birleşimleri sağlanır. Kendinden pervazlı kasa profili ile iç yüzeyde, doğrama –duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar. İç-dış ve orta conta olmak üzere üçlü conta sistemine sahip olması, ısı ve ses yalıtımına ilave olarak,kanatlarda kullanılan donanımları da korozyona karşı koruyarak uzun ömürlü olmalarını sağlar.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000, TSE