Bitüm Solüsyonu

Keskinim kauçuklu bitüm solüsyonu, suya ve rutubete karşı kullanılan kauçuk katkılı hiçbir dolgu maddesi içermeyen kullanıma hazır bir bitüm solüsyondur. Bünyesindeki solventin buharlaşması ile sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya karşı dayanıklı film tabakası oluşturur.


Polimer Kökenli Likit Su ve Nem Yalıtımı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Polimer Kökenli Likit Su ve Nem Yalıtımı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Bitümlü likit su yalıtım malzemesi Likit membran Temel yalıtımı Su yalıtımı Bitüm solüsyonu
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Temel ve temel kazıklarında istinat ve perde duvarlarında, zemin nemi sızıntı sularına karşı teras çatılarında, balkonlarda ve gizli derelerde, yağış sularına karşı galeri, drenaj ve su kanallarının yalıtımında, metal yüzeylerin korozyonuna karşı korunmasında, bitümlü membran uygulamalarında astar olarak kullanılır.

2Teknik Özellikler

Keskinim kauçuklu bitüm solüsyonu uygulama yapılacak yüzeyin sadece su ile temas eden tarafına uygulanır. Hazır bir üründür. Isıtma gerektirmez, rulo ve fırça ile uygulama yapılabilir. Takriben 4 saatte kurur. Uygulamanın birkaç kat yapılması gerekiyor ise; katlar arasında birer gün beklenmesi tavsiye edilir. Yüksek basınca dayanıklılık isteniyor ise; cam tülü, keçe, tecrit bezi gibi taşıyıcılar ile takviye edilebilir.
Brüt: 17 kg – Net: 18 lt
Sarfiyat: 400 g/m²
Gerektiğinde sentetik tiner ile %10 oranında inceltilebilir.