Titanyum Çinko Interlocking Cephe Kaplamaları

QUARTZ-ZINC® füme gri, ANTHRA-ZINC® antrasit siyah, PIGMENTO® kül mavi, toprak kırmızı, liken yeşil, ağaçkabuğu ve şimdi AZENGAR® estampe aydınlık yüzey ile beraber toplam 7 mimari patinalı yüzey. VMZINC titanyum çinkonun avantajları: Modern estetik, stil sahibi - prestijli yapılar Doğal çevre ve tüm yapı elemanları ile uyum (ahşap, tuğla, cam vb.) Dayanım: ortalama 100 yıl, Bakım gerektirmez, paslanmaz ve çizikler kendiliğinden kapanır Agresif iklimler için ideal: Renk değiştirmez, solmaz Geri dönüştürülebilir, doğa dostu sürdürülebilir yapılar *Patina, çinko yüzeyin atmosfer elementleri ile tepkimeye girmesi sonucu suda çözünmeyen hidro-karbonattan oluşturduğu koruyucu tabaka. VMZINC fabrikalarında üretilen tüm yüzeyler doğal ortamda şartlandırılıyor ve prepatine ediliyor.


Metal Dış Cephe Kaplaması (düz, ondüle, trapez) fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Metal Dış Cephe Kaplaması (düz, ondüle, trapez) teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Giydirme cephe sistemi Metal cephe kaplaması Restorasyon işleri Dış cephe kaplaması Dış cephe kaplama levhası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

VMZINC titanyum çinko kullanım alanları: Tüm düz cepheler iç duvarlar, asma tavan ve sofitler.
Mimari formlar:Düz cepheler
İklimler: Aşırı agresif alanlar, (tuzlu deniz kenarı, dağ iklimi, korozyonun ve UV’ nin yüksek olduğu yerler
Yapılar: Yeni inşaat, renove ve restore yapılar

2Teknik Özellikler

Yüzeyler: AZENGAR® (Estampe mat) QUARTZ-ZINC® (füme gri), ANTHRA-ZINC® (antrasit siyah) dayanımı yüksek 4 farklı PIGMENTO® (ağaçkabuğu, liken yeşil, kül mavi, toprak kırmızı) Projenin ihtiyacı ve büyüklüyüne göre standart olmayan PIGMENTO® yüzeyler de yapılabilmektedir.
Özgül ağırlığı: Panel enlerine göre değişken
Standart levha enleri: 200/250/300/350 mm
Standart kalınlıklar: 1,00mm
Çatı sistemleri: Interlocking Panel
Gizli kilit
Değişken eklem boyutu
Yatay veya düşey uygulanabilme imkanı

3Kalite Garanti Belgeleri

EN 988, PREMIUMZINC, ISO 9001: 2000, ISO 14001, CE, LEED, BREEAM, HQE

4Referanslar

Balans Güneşli, Juma Plus Tarabya, TürAlman Üniversitesi, Orman Genel Müdürlüğü, Üsküdar Belediyesi, Pera Sunset Villaları, Şehrizar Konakları, Next Level AVM, Naz Plaza City Hotel, Shack Shake restoranları, Emaar Square, Bursa Panaromik Müze, Abdullah Gül Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Bülent Ecevit Üniversitesi, Avcılar Merkez Camii, Garanti Bankası Kızılay Şubesi, Boyalık Beach Hotel, Denizli Teleferik, Ronesans Küçükyalı AVM