Alüminyum Cephe Kaplama Sistemi

PD Profilleri tüm levha kaplama malzemelerinin alternatifi olarak kullanılmaktadır. Geniş kapsamlı uygulama alanına sahip olan sistem, Qualicoat ve Qualanod spesifikasyonları ile uyumlu olarak eloksallı veya elektrostatik boyalı üretilebilen şık tasarımlı alüminyum profillerden oluşmaktadır.


Metal Dış Cephe Kaplaması (düz, ondüle, trapez) fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Metal Dış Cephe Kaplaması (düz, ondüle, trapez) teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alüminyum profil Cephe kaplama profili Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Farklı özelliklerdeki her türlü binanın iç-dış cephesi, subasman, spandrel ve parapet bölgeleri, balkon korkulukları, giriş kapıları ve kapı takları, tavanlar, ofisler, reklam panoları, kamuya açık alanlar vb.

2Teknik Özellikler

TPE patentli olan PD profilleri, kendi alt alüminyum konstrüksiyon detaylarına sahiptir. Her türlü ısı yalıtım levhası ile ( EPS,XPS, taşyünü, camyünü ) kullanılabilir. PD profilleri, ALUCOBOND ile renk, mekaniksel özellikler ve cephe ile bağlantılı benzerliği bakımından mükemmel bir uyum gösterir. Bu sayede yapılarda görsel bir bütünlük sağlanmış olur. Ki-Kern marka kompakt laminant, çift komponentli alüminyum malzemeler gibi cephe kaplamaları ile birlikte iç ya da dış cephede uygulanarak modern çizgiler oluşturmaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

Qualicoat, Qualanod