Hareketli Cam Sistemler/SolaGlide

SolaGlide sistemler tüm hava koşullarında en iyi ısı ve su yalıtımının, uzun yıllar sorunsuz kullanımını sağlamak için tasarlanmıştır. Isı köprülü ana profilleri, Isıcam özelikleri ve yapısal bağlantıları ile güvenli bir kullanım sağlar. Gizli hareket mekanizması ve otomatik ayarlanabilir kayış sistemi ana profillerin içine gizlenmiştir. Bu sayede kablo, kayış ve benzeri hareket mekanizması görüntü kirliliği yaratmaz. Yüksek kapasitede kar yükü taşıyabilmektedir, yatırım geri dönüşü konusunda hem elektrik hem de ısıtma tasarrufu sağlar.


Kış Bahçeleri, Seralar ve Mekân Kapama Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kış Bahçeleri, Seralar ve Mekân Kapama Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çatı bahçesi Polikarbonat çatı kaplama sistemi Isı yalıtımlı pencere sistemi Hareketli tente Polikarbonat çatı ışıklığı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

SolaGlide hareketli cam sistemler restorant, kafe ve ticari alanların kullanımı için geliştirildi. Libart'ın hareketli cam çatı çözümü ile işletmeler dış mekanlarından yılın 4 mevsimi en etkili şekilde faydalanabiliyor. Bunu sağlarken müşterilerini karanlık bir yapının altına hapsetmiyor ve doğal ışık ile aydınlık ve ferah bir mekan elde etmelerini sağlıyor.

2Teknik Özellikler

Termoplastik polyesterden üretilmiş kayış mekanizması ve paslanmaz çelik bağlantı elemanlarına sahiptir; kir, pas, yağ, zararlı UV ışınları ve ısı değişimlerine karşı dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışır.

3Kalite Garanti Belgeleri

CE, IBC, EN