Kiremit ve Tamamlayıcı Kiremitler

Braas Çatı Sistemleri, suya ve dona karşı 30 yıl ürün özellikleri garantisine sahip “Braas Kiremit” ile uzun ömürlü ve estetik çatılar sunuyor. Birbirinden farklı model, yüzey, renk ve dokularda tasarlanan “Braas Kiremit” ile modern ya da klasik tüm yapı tarzlarında sürdürülebilir estetik sağlanıyor. Üretim teknolojisi sayesinde ebat ve şekil düzgünlüğünü hiçbir zaman kaybetmeyen, bünyesindeki boşluk oranı çok düşük olan yüksek mukavemetli “Braas Kiremit”; büyük ebatları, özel tasarlanmış sırt yapısı ve otomatik kilitlenme sistemi ile rüzgâra karşı üst düzey direnç gösteriyor. A1 sınıfı (hiç yanmaz) yangın sınıfına sahip olan “Braas Kiremit” birbiri ile maksimum fonksiyonel ve görsel bütünlük sağlayan yan saçak kiremitleri, set kiremitleri, geçiş kiremitleri (anten ve baca çıkışları için), havalandırma kiremitleri (nefes alan modüler bir çatı sistemi için) ve kar tutucu kiremitler ile birlikte kullanılabiliyor.


Kiremit fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kiremit teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kiremit Çatı örtüsü Çatı kaplaması Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Braas kiremit uygulama esasları dahilinde Türkiye’nin her yerinde eğimli çatıya sahip villa veya apartman tüm konutlarda, turistik ve sosyal tesislerde, kamu binaları vb. tüm yapılarda güvenle kullanılabilir. Modern ya da klasik tarzlara uygun alternatifleri ile yapılarda mimari tasarım bütünlüğü sağlar.

2Teknik Özellikler

Ebatlar: 33x42 cm (Yaklaşık 10 adet/m²)

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE, CE, 30 Yıl Ürün Garantisi (Suya ve Dona Karşı)