Parke, Halı ve Seramik Profilleri

Yapılarda her türlü bitirme detayının en rasyonel ve estetik şekilde çözümünü sağlayan eloksalli alüminyum, pirinç ve paslanmaz çelik profillerdir. Eşik profilleri, dış kapı için mıknatıslı eşik profilleri, parke ve halı bitim profilleri, kot farkı profilleri, merdiven burun profilleri, süpürgelik profilleri, köşe ve duvar koruma profilleri, seramik profilleri, çalışma derzi profilleri, banyo ve mutfak iç köşe profilleri


Kenar, Köşe Koruma Profilleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kenar, Köşe Koruma Profilleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Eşik profili Fayans profili Profil Seramik profili Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Parke, halı, vinil, seramik, mermer, granit gibi her türlü zemin kaplama malzemesinin birleşim ve bitim yerlerinde, kot farkı olan geçişlerde, merdiven burunlarında, iç ve dış duvar köşelerinde kullanılırlar.

2Teknik Özellikler

Alüminyum profiller, 6063AA / 60 ETIAL / DIN AlMgSi 0,5 alaşımından imal edilmektedir. Standart olarak mat gümüş ve mat altın eloksallidir. Sipariş üzerine parlak görünümlü veya RAL renklerinde elektrostatik boyalı olarak da verilebilir. PVC profiller beyaz, krem, bej ve gri renklerdedir. Diğer renkler sipariş üzerine üretilebilir. Pirinç profiller natürel veya polisajlı, paslanmaz çelik profiller 304 kalite olup, sipariş üzerine üretilirler.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008