Kapı Altı Giyotin Fitili/Contası

Kapı kapandığında kanat ile zemin arasındaki boşluğu kapatır. 7 yıl garantisiyle kapının ışık ve ses yalıtımı, yangın ve duman yalıtımı, hava yalıtımını sağlar, böcek ve haşarat geçişini engeller. Ürünlerin hepsinde uluslararası kuruluşlarca onaylanmış sertifika mevcuttur.


Kapı Yardımcı Elemanları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kapı Yardımcı Elemanları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kapı aksesuarı Kapı mekanizması Ses yalıtımı Kapı contası Kapı altı giyotin contası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Yalıtım gereken tek, çift kanat, sürme ahşap-metal-cam-plastik kapıların altına açılan kanala askı sistemiyle, kapının dışına vidalanarak veya özel yapıştırma sistemiyle uygulanır. Sürme kapılar ve çift kanatlı kapılarda da uygulanır. Özellikle uyku ve yangın güvenlik kalitesinin çok önemli olduğu otel ve hastane projelerinde tercih edilir. Eğik zeminlerin yanında bozuk, dalgalı zemini de yalıtır. Radyasyon yalıtımı gereken kapılara özel çözümler sunar.

2Teknik Özellikler

Tek taraflı paralel inme ve silikon conta sistemiyle, 6 mt.ye kadar her genişlikteki kapıda 40 mm’e kadar tüm boşlukları yalıtır.
Dünyanın en dar 8 mm’ lik giyotiniyle çift kanatlı kapılarda kapı altı giyotiniyle birlikte sürgü kullanımı sağlar.
Profil boyutları: 8x20 mm 13x30 mm, 13x25 mm ve 20x20 mm
Uzunluk: 220 – 6000 mm
Giyotin yüksekliği: 16 – 42 mm
Ses geçirmez (dB), duman geçirmez (RD), yangına dayanıklı (FH)

3Kalite Garanti Belgeleri

QS ISO 9001, ISO 14001, IFT Rosenheim, MPA NRW, Fire Doors UL (USA) and EN 1634 (Europe)