Dilatasyon Profilleri, Dekorasyon Profilleri, Seramik İç ve Dış Köşe Profilleri, Duvar ve Köşe Koruma Sistemleri

Yanyana yapılan ve birbirinden bağımsız olan yapıların arasında oluşturulan boşluğa dilatasyon derzi denir. Yapılardaki hareketlilik sonucu uzun yapıların tamamının bu hareketten etkilenip hasar görmesini engellemek ya da hasarı en aza indirgemek açısından yapılan düşey aralıklara dilatasyon derzleri denir. Zemin etüdüne ve binanın kullanım amacına göre farklılıklar gösterir. Bu derzler üzerine uygulanan profillere dilatasyon profili denir.


Dilatasyon Profili fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dilatasyon Profili teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Derz profili Dilatasyon bandı Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Uzunluğu 20 m’yi geçen tüm yapılarda uygulanır.

2Teknik Özellikler

Teras ve temelde dilatasyon derzleri: ANKADEX su geçirimsiz epoksi ve bitüm ile uyum sağlayan EPDM bantlar kullanarak su yalıtımı sağlanmaktadır.
Zeminde dilatasyon derzleri: Projeyi esas alarak üzerinden geçecek yükün cinsine göre, kullanılan kaplama malzemesine göre belirlenmektedir.
Duvarda ve tavanda dilatasyon derzleri: Projeyi esas alarak mümkün oldukça seçilen zemin dilatasyon profili ile takım görüntüsü veren detaylar arasından seçilmelidir.
Dış cephe dilatasyon derzleri: Projeyi esas alarak kullanılan dış cephe malzemesiyle uyumlu detayların içerisinden estetik değerleri baz alarak seçilmelidir.

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE, CE