Dekoratif Dış Cephe Kaplaması/Tuğla Desen

Dekoratif duvar panelleri; dekoratif amaçlı kullanımının yanısıra ısı ve ses yalıtımı sağlayan, nemden etkilenmeyen, antibakteriyel, ömrü bina ömrüne eş, doğaya ve çevreye zarar vermeyen geri dönüşümlü bir malzeme olan EPS bloklarının CNC tezgahlarda kesilerek, üzerlerinin özel bir kaplamayla kaplanması sonucu oluşan ve son teknoloji makinelerle boyanarak, üzerlerine koruyucu katmanların atılmasıyla ortaya çıkan doğal taş görünümü ve dokusuna sahip panellerdir.


Diğer Dış Cephe Kaplamaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Diğer Dış Cephe Kaplamaları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Cephe kaplaması Isı yalıtımlı cephe paneli Isı yalıtımlı duvar paneli Cephe paneli Dekoratif duvar paneli Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Tüm yapıların (konut,villa, prefabrik, konteyner vb.) iç ve dış cephelerinde kullanılır.

2Teknik Özellikler

Taş desen:
Kalınlık: 2 – 6 cm aralığında üretilebilir.
Ebat: 120x50 cm
Ağırlık: 2500 gr/plaka (0.60 m²)

Ahşap ve mermer desen:
Kalınlık: 2 cm’ den başlayarak 20 cm’ye kadar istenen kalınlıkta üretilebilir.
Ebat: 200x60 cm
Ağırlık: 5100 gr/plaka (1.20 m²)

Dış mekanda ısı yalıtımına, iç mekanda ses yalıtımına katkı ve dekoratif görüntü sağlar. Uygulaması son derece kolaydır, uygulandığı alana inşaat kirliliği yaratmaz. Ürünlerde nano teknoloji, UV dayanımlı, ithal boya kullanılmaktadır. Nihai üründür (boya vb. ilave işlem gerektirmez). İşçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Hafiftir, uygulandığı alana ilave yük bindirmez. Yıkanabilir ve silinebilir. Yalıtım özelliğini yitirmez. Geri dönüşümlüdür. B1 Sınıfı yanmazlık özelliğine sahiptir.

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE, CE, ISO 9001