Çatı Pencere ve Otomasyon Sistemleri

Çatı ve cephe ışıklık sisteminin bir parçası olan pencere ve otomasyon sistemleri ışık, havalandırma ve duman tahliyesi için güvenli, estetik ve fonksiyonel çözümler sunar. Işıklık formuna göre dizayn edilmiş sistem detayları su etkisine maruz kalmadan hızlı, pratik ve güvenli bağlantıyı mümkün kılar. Polikarbonat levhalarla ve ısı yalıtımlı alüminyum çatı pencere profilleriyle üretilen ışıklık pencere sistemleri, açma ve kapama fonksiyonlarına otomatik açkı mekanizmaları ile kavuşur. Duman, yağmur, rüzgar ve ısı sensörleri mevcut yapının ihtiyaçlarına uygun çok yönlü kullanıma olanak tanır. Pencereler buton veya kontrol üniteleri ile tekli veya gruplar halinde kumanda edilebilir.


Çatı Işıklıkları ve Pencereleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çatı Işıklıkları ve Pencereleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çatı ışıklık sistemleri Çatı penceresi Polikarbonat çatı ışıklığı Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Çatı ve cepheler

2Teknik Özellikler

Yapının ihtiyaçları doğrultusunda seçilen pnömatik çatı ve cephe kapak otomasyon sistemleri, duman tahliyesi için fonksiyonel çözümler sunar. Çeşitli formlardaki ışıklıklar üzerinde veya mono kullanım altenatierine sahip kapak sistemleri, karbondioksit tetiklemeli veya pnömatik açkı mekanizmalarıyla çalışır. Duman, yağmur, rüzgar ve ısı sensörleri; yapının ihtiyaçlarına uygun çok yönlü kullanıma olanak tanır. Duman tahliye kapakları, kontrol üniteleri ile tekli veya gruplar halinde kumanda edilebilir. İstendiği takdirde, elektrikli ve pnömatik sistemler bir arada kullanılabilir.