Hareketli Çatı Sistemleri/ClearSky

ClearSky çatı anlayışına yeni bir boyut getiriyor. Gökyüzü ve temiz havanın içeri girmesini sağlayan çatı sistemi, tek tuşla açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Tasarımında geliştirilen esneklikle iç mekan/dış mekan kavramları arasındaki güçlü ayrımları kıran ClearSky çatı sistemleri, alüminyum profilleri dahil olmak üzere tamamen kenara çekilen teknolojik bir sistemdir.


Çatı Işıklıkları ve Pencereleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çatı Işıklıkları ve Pencereleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Cam çatı Çatı ışıklık sistemleri Çatı penceresi Polikarbonat çatı kaplama sistemi Açılır-kapanır tavan sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

ClearSky sistemler, havuzlar, restoranlar, kafeler, küçük etkinlik alanları ve resepsiyon salonları için ideal açılır çatı sistemleridir. Parçalı dizaynıyla birçok mimari yapıyla uyumludur. ClearSky sistemler, raylı olarak üretilir, SecurTrak teknolojisiyle yapısal güvenlik ve kurulum kolaylığı sunar. ClearSky hareketli çatı sistemleri; kalite, kulanım kolaylığı ve en uygun fiyatı sade ve şık bir tasarımla birleştirir. ClearSky sistemleri ile kapatılmış mekanlar " iç mekan" olarak sınırlandırılamaz .

2Teknik Özellikler

Daha az sistem bileşeni kullanarak üretilen ClearSky sistemler, hızlı ve kolay kurulur, uygun fiyatlı modellerdir. İsteğe göre maksimum 25 m genişliğe kadar üretilebilirler. ClearSky E sistemler Uluslararası Yapı Standartlarına ( IBC ) göre üretilir, kar ve rüzgar dayanıklılığı ile yılın her zamanı güvenli kullanım ve emniyet sağlarlar. Proje gereksinimlerine göre statik hesapları yapılır.

3Kalite Garanti Belgeleri

CE, IBC, EN

4Referanslar

Point Bornova Alışveriş Merkezi, İzmir
Endülüs Park AVM, Bursa
Metro Mall, Ankara
Titanic Hotel, Antalya
Mercedes, Istanbul
Titanic Deluxe Bodrum Hotel,Muğla