Giyotin Kapı/Panora-View

Panora-View giyotin kapılar; motorlu dikey çalışan, üst-üste kayarak açılan, ısıcamlı kapı sistemidir. Hareket sistemi uzun yıllar sorun çıkarmayan ve güvenli mil sisteminden oluşur. 4.5 m genişliğine kadar kayıtsız 2, 3 veya 4 çerçeveden oluşup, 4 m yüksekliğe kadar uygulanabilirler. Tüm sistemlerde 32 mm kadar temperli ve lamine ısıcam kullanılır. Minimalistik çerçeve sayesinde sahip olduğunuz manzara asla kesintiye uğramaz. Libart sistemleri Uluslararası Yapı Standartlarına (IBC) göre tasarlanır ve üretilir, bu sayede yıl boyu ve yıllarca kullanılabilen güvenli ve sağlam yapılar inşa edilir.


Cam Kapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Cam Kapı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Cam cephe Cam kapı Giyotin pencere Kayar cam Otomatik pencere
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Restoran ve kafeler, otel ve ticari işletmeler, konut projeleri, endüstriyel tesisler

2Teknik Özellikler

Müşterinin ihtiyacına göre farklı boyutlarda üretilebilir, sistem standart olarak ısıcamlı üretilir. Tüm sistemler, tamamen elektrostatik toz boyalı 6063-T6 alüminyum profilden ve paslanmaz çelik bağlantı parçalarından oluşur. Hareket mekanizmaları sonsuz dişli milden oluşur. Profiller istenilen RAL rengine boyanabilir. Rüzgâr yüklerine göre statik hesapları yapılmıştır. Otomatik hareketli sistemlerdir.

3Kalite Garanti Belgeleri

CE (Cam, Alüminyum Profil ve Bağlantı Elemanları), IBC, Bağımsız Statik ve Mühendislik Hesaplamaları (Quantum Engineering, WA-USA)