Katlanır Kapı Sistemleri/CF 77

CF 77, yüksek yalıtım ve konfor ile azami şeffaflık ve estetiği birleştirmektedir. Bu katlanır kapı sistemi, minimum alan kullanımıyla dış mekanı evinize çekerek yaşam tarzınızı en iyi hale getirir. Bu yüksek performanslı sistem, mümkün olan tüm gereksinimleri karşılamak için hem içe hem de dışa doğru farklı açılım tipleri sunmaktadır. Standart katlanır elemanlar dışında, CF 77 ilk kanadı giriş kapısı olarak kullanan, diğer katlanır kanatları etkilemeyen bir ana kapı prensibine sahiptir.


Alüminyum, Demir Kapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Alüminyum, Demir Kapı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alüminyum doğrama sistemi Alüminyum kapı Isı yalıtımlı alüminyum doğrama sistemi Katlanır kapı Kayar katlanır kapı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Ticari binalar ve konutlar, oteller, rezidanslar, alışveriş merkezleri, havaalanları, kamusal alanlar, eğitim ve sağlık binaları gibi birçok yapıda gerek estetik gerek fonksiyonel ihtiyaçların karşılanmasında kullanılmaktadır.

2Teknik Özellikler

CF 77 için 4 farklı eşik çözümü mevcut olup tüm konfor ve estetik gereksinimleri mükemmel şekilde karşılamak için yüksek performanstan düşüğe ve hatta düz eşiklere kadar seçim yapılabilir. Buna ek olarak CF 77 konsepti pencereler, kapılar ve cepheler ile mükemmel şekilde birleştirilebilir. Ayrıca, CF 77'nin fonksiyonel ve ince hatlı çeşidi de mevcuttur. Bu CF 77-SL çeşidi, daha ince görünen profil çeşitliliği sunar.

3Kalite Garanti Belgeleri

Reynaers System 10 Yıl Garanti, ISO 9001:2008, Qualicoat, Qualanod