Yukarı Git

Çekmece Sistemi/LEGRABOX pure

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Satış Pazarlamacı
Mobilya Kapak - Çekmece Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Mobilya Kapak - Çekmece Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Blum TR Mobilya Aks. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi İnönü Mah. Farabi Cad. No:3, 41490, Gebze, Kocaeli, Türkiye
0262-7515025
0262-7515028
Kısa Tanım
Yüksek kaliteli malzeme ile birleşen düz, sade tasarım LEGRABOX' un görünümünü betimler. Kasası hem içten, hem dıştan düzdür ve 12.8 mm' lik etkileyici bir inceliğe sahiptir. Tüm parçaları birbirine mükemmel uyar ve armonik geçişler oluşturur. LEGRABOX tamamen yeni bir renk konseptine sahiptir. Müşteri markası kasa tasarımına entegre edilebilir. İster çekmece veya iç çekmece, ister yüksek önlü çekmece veya derin iç çekmece olsun, LEGRABOX çok çeşitli uygulama imkanı sunar ve her yaşam alanında iyi bir izlenim bırakır.
Uygulama Alanları
Tüm yaşam alanlarındaki mobilyalar
Teknik Özellikler
LEGRABOX gövde rayı ile sade tasarımı mükemmel hareket özelliğiyle birleştiren tamamen yeni bir ray sistemi geliştirilmiştir. Senkron kesintisiz hareket ve düşük açma kuvveti, hareket rahatlığı ve kalitesine yeni bir anlam kazandırıyor. Kendini ispatlamış BLUMOTION teknolojisi etkileyici bir kapama sağlıyor: Yumuşak ve sessiz. LEGRABOX, tamamen dışarı çekildiğinde ve ağır yüklendiğinde bile etkileyicidir. Gövde rayları, düşük sarkma değerleri sayesinde yere yakın çözümleri de mümkün kılar. 40 ve 70 kg' lık yüksek dinamik taşıma kapasitesi sayesinde geniş ve ağır derin çekmeceler bile kesintisiz hareket eder. Opsiyonel olarak mekanik bas-aç sistemi TIP-ON veya elektrikli açma desteği SERVO-DRIVE kullanılabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001