Yukarı Git

Alüminyum Paspas

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj
Paspas Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Paspas Sistemleri teklifinizi hemen alın!
ATECO Zemin Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Poligon Mah. İstinye Bayırı Cad. No:21/A, Sarıyer, İstanbul, Türkiye
0212-2291914
0212-2294647
Kısa Tanım
Yoğun yaya trafiğinin olduğu bina girişlerinde (okul, hastane, alışveriş merkezleri, havalimanları, iş merkezleri vb.) iç ve dış mekânlarda kullanım için, müşteri istekleri doğrultusunda imalat yapılabildiği gibi standart ebatlarda da alüminyum paspas seçenekleri mevcuttur. İstenildiğinde logo çalışması da yapılabilir.
Uygulama Alanları
Yoğun yaya trafiğinin olduğu; otel, iş merkezi, konferans salonu, ofis gibi mekânların girişlerinde rahatça kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Artlines alüminyum paspaslar, dayanıklılığı artıran paslanmaz kalın çelik halatlar ile birleştirilip, alt yüzeyinde kullanılan sesi ve kaymayı önleyen özel bant ile kuvvetlendirilerek yoğun yaya trafiği olan yerlerde de kullanılmaktadır. Mekâna göre kullanılan, kauçuk, poliyamid iplikli ithal halı ve ithal fırça yüzeyleri sayesinde su ve kir tutucu özelliğe sahiptir. 20 mm yüksekliğindedir ve özel bakım gerektirmez.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008