<p> AlpinaSilan&rsquo;ın, silikon teknolojisi ile g&uuml;&ccedil;lendirilerek yaratılan y&uuml;ksek dayanım g&uuml;c&uuml;, yeni &lsquo;Renk ve Y&uuml;zey Koruma Teknolojisi&rsquo; sayesinde bir kat daha artırılarak en &uuml;st&uuml;n seviyeye &ccedil;ıkarılmıştır. İpeksi mat&reg; dokusu ışığı yansıtarak ortamda ferahlık hissi uyandırır.</p>

Uygulama Alanları

İpeksi mat® parlaklığına sahip AlpinaSilan, iç cephe eski-yeni boyalı/sıvalı tavan-duvar, alçı, macun, alçıpan, betopan, OSB, cam tekstili yüzeyler ve boyanabilir duvar kağıdı üzerine uygun astarlama işlemi tamamlandıktan sonra uygulanır.

Teknik Özellikler

Geliştirilmiş yüzey kullanım performansı sayesinde silinme ve dayanım özellikleri daha da güçlendirilmiştir. Dış koşullara karşı artırılmış sürtünme direnci sayesinde sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Örtücülüğü yüksektir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulama esnasında yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.

Kalite Garanti Belgeleri

TSE 5808

Marka

Filli Boya

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Boya İç yüzey boyası Silikon esaslı boya İç duvar boyası

Satış Noktaları