Yukarı Git

HMF Hyundai Asansör

Varyap Meridian A Blok Kat:3 D:41 Batı Ataşehir, 34746, Ataşehir, İstanbul, Türkiye

Firma Hakkında

Asansör ve Yürüyen Merdiven Sektöründe Yenilikçi Lider: Hyundai Asansör!

Asansör sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Hyundai Asansör, üstün Kore teknolojisine sahip ürünleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiye pazarındaki yükselişini sürdürüyor.

HMF Hyundai Asansör, 2009 yılında giriş yaptığı Türkiye pazarında; ürünlerinin sahip olduğu akıllı teknoloji, yüksek hız kapasitesi ve konfor ile rakiplerinden ayrışıyor. En yeni teknoloji kullanılarak sunulan estetik ve çevre dostu asansörlerini, Türkiye ve bölge ülkelerdeki prestijli projelere tesis ederek modern binalar ve yapılarda hızlı, konforlu ve sorunsuz bir ulaşım sağlayan HMF Hyundai Asansör, yenilikçi çözümlere imza atmaya devam ediyor.

Türkiye’de saygın projelere asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bant sağlayan HMF Hyundai Asansör; Metropol İstanbul, Diyarbakır Havalimanı, Üsküdar-Çekmeköy Metro hattı, Folkart Towers, Nidakule Ataşehir-Levent, Varyap Meridian, İstanbul Adalet Sarayı, Nurol Tower, Ege Perla İzmir, Maslak Office ve Sarphan Finans Park gibi birçok farklı ve prestijli projede sahip olduğu ileri teknoloji ürünler ile fark yaratıyor.

Ürünlerini her zaman daha güvenli, daha konforlu ve daha tüketici odaklı bir yaklaşım ile tasarlayan Hyundai Asansör; 1984 yılında girdiği asansör pazarında günümüze kadar birçok akıllı bina çözümüne imza attı. Sektöründe yüksek üretim hacmi ile çalışan Kore devi Hyundai, asansörlerini Kore’de bulunan 205 m. yüksekliğindeki asansör test kulesinde test ediyor. Dünyada bugüne kadar 100.000 ünite üretim gerçekleştiren HMF Hyundai Asansör ‘ün ürün yelpazesinde; asansör, yürüyen merdiven, ve yürüyen bantların yanı sıra otomatik park sistemleri, metro platform kapıları ve malzeme yükleme boşaltma sistemleri bulunmaktadır.


Sitemaps