Yukarı Git

Autodesk Revit Architecture

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı
Yazılım fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yazılım teklifinizi hemen alın!
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.
Organize San. Böl. 4.Cad. No:1, 34775, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-5280000
0216-4152369
Facebook
Twitter
Youtube
Linked-in
Kısa Tanım
BIM (Yapı Bilgi Sistemi) tabanlı Autodesk Revit Architecture yazılımı, mimari tasarım için tümleşik bir çözüm sunar. Kavramsal tasarımdan uygulama projelerinin hazırlanmasına, arazi çalışmalarından görselleştirmeye kadar tüm mimari çalışmaların yapılması için geliştirilmiş bir üç boyutlu mimari yazılımdır.
Uygulama Alanları
Mimari, projeler için tasarım, projelendirme, analiz, simülasyon ve metraj çalışmalarında kullanılır. Revit’in parametrik yapısı, herhangi bir anda yapılan her değişikliği tüm dokümanlara otomatik olarak iletir.
Teknik Özellikler
Revit Architecture yazılımlarında, tasarım, tüm çizimler,
paftalar, metraj listeleri ve üçboyutlu modelle beraber
sunumlar da güncel, eksiksiz ve hatasız bir şekilde her an hazır olur.

3B modelleme araçları, analiz araçları, simülasyon araçları, konstrüksiyon modelleme, nokta bulutu desteği, koordinasyon araçları, tasarım alternatifleri araçları, temel iş planlama araçları, arazi ve peyzaj araçları, görselleştirme araçları ile hızlı ve verimli projelendirme. Revit MEP ve Revit Structure ile beraber çalışabilme özelliklerine sahiptir.