Yukarı Git

Autodesk Plant Design Suite

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı
Yazılım fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yazılım teklifinizi hemen alın!
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.
Organize San. Böl. 4.Cad. No:1, 34775, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-5280000
0216-4152369
Facebook
Twitter
Youtube
Linked-in
Kısa Tanım
Autodesk Plant Design Suite, tasarımcıların iş planına bağlı kalarak bütçe sınırları dahilinde daha etkin bir şekilde tasarım yapmasına yardımcı olan kullanışlı ve maliyet tasarruflu bir paket içinde kapsamlı endüstriyel tesis tasarlama, modelleme ve değerlendirme yazılımları sunar.
Uygulama Alanları
AutoCAD yazılımının gücüne ve bilinirliğine dayanan bu ürün, daha yüksek üretkenlik ve daha iyi proje koordinasyonu için endüstriyel tesislere özel içerikler ve özellikler getirir.
Teknik Özellikler
Standard sürümü, daha kolay 2B çizim ve boru tesisatı ve donanım düzeni tasarımını olanaklı kılar. Premium sürümü, tüm bunlara 3B boru tesisatı tasarımı için entegre model işlevselliğinin, yapısal tasarımın, izometrik/ortografik üretimin ve proje boyunca model birleştirmenin yanı sıra görselleştirme ve inşaat canlandırma için gelişmiş araçları da ekler. Ultimate sürümü ise çakışma tespiti ve ekipmanlar için imalata dönük araçları sağlar. Autodesk Plant Design Suite ile aşağıdaki yazılımlara sahip olunur; AutoCAD,AutoCAD Raster Design, ReCap, Showcase, AutoCAD P&ID, AutoCAD Plant 3D, AutoCAD MEP, Revit Structure, 3ds Max, Autodesk Navisworks (Manage & Simulate), Inventor with Routed Systems