Yukarı Git

Autodesk Navisworks Manage

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı
Yazılım fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yazılım teklifinizi hemen alın!
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.
Organize San. Böl. 4. Cad. No:1, 34775, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-5280000
0216-4152369
Facebook
Twitter
Youtube
Linked-in
Kısa Tanım
Autodesk Navisworks çözümleri proje tasarımcılarının ve inşaat uzmanlarının
çalışmalarını, bilgi dolu tek bir senkronize 3B’lu yapı modeli içinde birleştirmelerine imkân verir. Navisworks birçok CAD dosya formatını, lazer tarama formatını, CAD yazılımlarını ve proje/inşaat yönetim yazılımlarını destekler.
Uygulama Alanları
3D dosya ve veri birleştirme, gerçek zamanlı nevigasyon, 3D denetleme araçları, NWD ve 3D DWF yayımlama, 4D iş planlama (scheduling), fotogerçekçi görselleştirme, nesne canlandırma, çakışma algılama, iç içe geçme kontrolü ve yönetimi, lazer nokta bulutu verileri ile çalışabilme.
Teknik Özellikler
Autodesk Navisworks çözümleri bir projenin tüm paydaşları tarafından incelenebilmesi için detaylı 3B tasarım modellerini bir araya getirerek paylaşılmasını sağlar ve dolayısıyla yapı bilgi sistemi (BIM) iş akışının tam merkezinde yer alır. Navisworks, proje paydaşları için projenin bir bütün olarak görüntülenmesini sağlar. Proje paydaşları da bu sayede daha iyi tasarım kararları verebilir, daha
iyi imalat dokümanları hazırlayabilir, doğrudan tesis yönetimi ve operasyonu için performans tahmini ve planlamasını daha iyi yaparlar.