Yukarı Git

Autodesk Infrastructure Design Suite

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı
Yazılım fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yazılım teklifinizi hemen alın!
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.
Organize San. Böl. 4.Cad. No:1, 34775, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-5280000
0216-4152369
Facebook
Twitter
Youtube
Linked-in
Kısa Tanım
Autodesk Infrastructure Design Suite; tasarım ve görselleştirme yazılımlarının birleştirilmiş halini, uygun maliyetli ve iş akışına uyumlu şekilde birlikte çalışma özellikleriyle sunuyor. Yeni suite, mimar, mühendis ve plancılar için altyapı projelerinin planlanması, tasarımı ve yönetimi için tasarlandı.
Uygulama Alanları
Tasarım ve inşaat araçları:
Autodesk Infrastructure Design Suite altyapı ve inşaat sektöründe çalışan profesyoneller için ideal bir üründür, BIM’in gücünü, tasarım ve altyapı çalışmalarında kullanılan gelişmiş araçları ekonomik ve uygun bir paket içinde sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Autodesk Infrastructure Design Suite ile; proje çıktıları üzerindeki kontrol artırılır. Doğru ve yüksek kalitede dokümanlar hazırlanır. İnşa edilebilirliği göz önünde bulundurarak doğru modeller yaratılır. Autodesk Infrastructure Design Suite ile aşağıdaki yazılımlara sahip olunur; AutoCAD, AutoCAD Map 3D, AutoCAD Raster Design, Autodesk Recap, Autodesk Navisworks (Simulate, Manage), AutoCAD Utility Design, AutoCAD Civil 3D, Autodesk 3ds Max Design, Autodesk Robot Structural Analysis Professional, Autodesk Revit (Architecture, MEP, Structure)