Yukarı Git

Autodesk Building Design Suite

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı
Yazılım fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yazılım teklifinizi hemen alın!
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.
Organize San. Böl. 4.Cad. No:1, 34775, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-5280000
0216-4152369
Facebook
Twitter
Youtube
Linked-in
Kısa Tanım
Autodesk Building Design Suite ürünü, daha etkin tasarım yapılmasına ve iletişim kurulmasına yardım eder. Ödenen fiyat karşılığında mükemmel bir ürün alınarak, ekonomik ve uygun satış koşullarında Autodesk’in yapı tasarımı ve görselleştirme araçlarını etkin bir şekilde edinebilinir.
Uygulama Alanları
Tasarım ve inşaat araçları:
Autodesk Building Design Suite inşaat sektöründe çalışan profesyoneller için ideal bir üründür, BIM’in gücünü, tasarım ve inşaat çalışmalarında kullanılan gelişmiş araçları ekonomik ve uygun bir paket içinde sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Autodesk Building Design Suite ile; proje çıktıları üzerindeki kontrol artırılır. Doğru ve yüksek kalitede dokümanlar hazırlanır. İnşa edilebilirliği göz önünde bulundurarak doğru modeller yaratılır. Binada kullanılacak malzemenin ölçümleri daha etkin yapılır. Üreticiler ve imalatçılarla daha etkin işbirliği sağlanır. Autodesk Building Design Suite ile aşağıdaki yazılımlara sahip olunur; AutoCAD, AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, Autodesk Showcase, AutoCAD Raster Design, Autodesk Recap, Autodesk Revit (Architecture, MEP, Structure), Autodesk 3ds Max, Autodesk Navisworks (Manage, Simulate), Autodesk Inventor, Autodesk Robot Structural Analysis Professional