Yukarı Git

Autodesk® 3DS Max®

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı
Yazılım fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yazılım teklifinizi hemen alın!
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.
Organize San. Böl. 4. Cad. No:1, 34775, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-5280000
0216-4152369
Facebook
Twitter
Youtube
Linked-in
Kısa Tanım
Foto-gerçekçi görselleştirme çalışmalarında ileri düzey modelleme, kaplama, aydınlatma ve canlandırma araçları ile çok daha gerçekçi görseller yakalanmasını sağlar. AutoCAD ve Revit yazılımları ile bütünleşik tasarım araçlarını da kullanarak entegre çalışmalar sağlanabilir. Mimarlar, tasarımcılar, mühendisler ve görselleştirme uzmanları için geliştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sağlar.
Uygulama Alanları
Exposure aydınlatma teknolojisi ile detaylı aydınlatma analiz ve simülasyonları, modelleme, malzeme ve aydınlatma araçları, tümleşik kaplama araçları, canlandırma araçları ile her tür foto-gerçekçi görselleştirme çalışmalarında yüksek verimlilik sağlar.
Teknik Özellikler
Mental ray kaplayıcı, iray kaplama teknolojisi, Nitrous hızlandırılmış grafik çekirdeği ile stilistik kaplamalar, Reveal kaplama, Graphite poligon modelleme araçları, Substance prosedürel dokular, fırça tabanlı şekil verme ve boyama araçları, UVW unwrapping, ProOptimizer, Quicksilver donanım kaplayıcısı, Autodesk malzeme kütüphanesi, Slate malzeme editörü, Containers, Review 3, Populate, Perspektif Eşlemesi, ProMaterials gibi Autodesk Alias Design, Revit, Inventor ve AutoCAD Civil 3D ile birlikte çalışabilirlik özelliklerine sahiptir.