Yukarı Git

ARCHICAD

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Uygulama
Yazılım fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yazılım teklifinizi hemen alın!
Bimsoft Yazılım Teknolojileri A.Ş.
Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka 2 Sitesi 3. Blok No: 8C/1 , Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0850-3336090
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
GRAPHISOFT ARCHICAD, mimarlar için mimarlar tarafından tasarlanan ilk BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) tabanlı yazılımdır. Projenin ilk tasarım aşamalarından itibaren mimarı destekleyerek uygulama, yapım, kullanım, yıkım aşamalarının da Yapı Bilgi Modeli üzerinden yönetilmesini ve diğer disiplinlerle işbirliği yapılmasını sağlar.
Uygulama Alanları
Mimari, inşaat, peyzaj, görselleştirme
Teknik Özellikler
Gerçek yapı elemanlarıyla çalışan ARCHICAD esnek çalışma araçları ile mimari tasarım süreçlerinde morph, profil yöneticisi gibi araçlarla tasarımlarınızı kuvvetlendirir. Proje haritası, görünüş haritası, pafta kitabı ve yayıncı araçları ile uygulama süreçlerine dair her aşamayı yönetmenizi, içerisine entegre edilmiş CineRender ile görselleştirme çalışmalarınızı yapmanızı sağlar. Revizyon imkanı ile projenin herhangi bir bölümünde yapılan değişiklikleri paftalar dahil olmak üzere diğer tüm görünüşlere aktarır. Maliyet hesaplarınız için metraj listeleri oluşturur. BIM Server Takım Çalışması özelliği ile aynı dosya üzerinde birden fazla kişinin çalışabilmesini ve dosyaya uzaktan erişimi sağlayarak ofis ortamındaki iş akışını kolaştırır. BIMx uzantısı sayesinde sahada yapım sürecinde veya müşterilere proje sunumunda mobil araçlar üzerinden projeye ait tüm verilere ulaşılmasını sağlar. IFC desteği ve MEP Modeler eklentisi ile mühendislerle işbirliğinde doğru veri aktarımını gerçekleştirir.