Yukarı Git

Sektörel Yayıncılık

Yayınevi
İş Dünyası Yayıncılık Tanıtım ve Tic. Ltd. Şti.
Yayın Türü
Yaygın, Süreli Yayın (Dergi)
Yayıncılık fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yayıncılık teklifinizi hemen alın!
Yeşil Bina Dergisi
Barbaros Mahallesi Uğur Sok. No:2/2, 34662, Üsküdar, İstanbul, Türkiye
0216-6517878
0216-6517898
Teknik Özellikler
İç sayfalar: 110 gr 1. hamur
Kapak: 200 gr mat kuşe
Boyut: 20x25 cm
Okuyucu Profili
Mimari tasarım firmaları, inşai ve mekanik proje firmaları, müteahhitler, yatırımcılar, sanayi kuruluşları, yerel yönetimler, kamu kuruluşlar, ilgili bakanlık ve bağlı kuruluşlar
Yayınevinin Diğer yayınları
Çatı ve Cephe Dergisi, Su ve Çevre Dergisi, Tersane Dergisi, Boat Builder Türkiye Dergisi, Yalıtım Dergisi
Kuruluşu
2010
Yayının Kısa Tanımı
Günümüzde enerji ve çevre sorunları sürdürülebilir yapı teknolojilerini zorunlu kılmakta ve yeşil bina kavramını ortaya çıkarmaktadır. Bu noktada ilgili sektörlerin bilgi paylaşımını sağlamak.
Yayının İçeriği
Sürdürülebilir yapı teknolojileri kavramı içinde yer alan yapı elemanları, yapı malzemeleri, su şartlandırma cihazları, mekanik ve sıhhi tesisat ekipmanı, aydınlatma armatürleri, güç üretim depolama ve transfer elemanları, yeşil enerji tanımı içinde yenilenebilir enerji kullanımı, kendi enerjisini üreten yapılar, yüksek enerji verimli cihazların kullanımı, enerji verimliğine yönelik standart ve yönetmelikler, enerji verimliği denetimi hizmet alanı derginin konularını oluşturmaktadır.
Yeşil Bina dergisinde; Yeşil bina kavramına yönelik ilgili tüm sektörlerin haber etkinlik ve duyuruları, teknik bilgi paylaşımına yönelik makaleler, çeviriler ve söyleşiler, ürün ve sistem tanıtımları yer almaktadır.
Yayın Frekansı
İki ayda bir