Yukarı Git

Sektörel Yayıncılık

Yayınevi
İstmag Magazin Gazetecilik
Yayın Türü
Yaygın, Süreli Yayın (Dergi)
Yayıncılık fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yayıncılık teklifinizi hemen alın!
Yapı Malzeme Dergisi
Evren Mah. Bahar Cad. Polat İş Merkezi B Blok Kat:4 Güneşli, Bağcılar, İstanbul, Türkiye
0212-6045050
0212-6045135
Facebook
Twitter
Teknik Özellikler
İç sayfalar: 115 gr mat kuşe
Kapak: 300 gr parlak kuşe, selofanlı (5 renk)
Boyut: 220x300 mm (net)
Okuyucu Profili
Yapı-inşaat sektörü satın alma departmanları, inşaat yatırım ve proje ofisleri, mimarlar-mühendisler
Yayınevinin Diğer yayınları
Nalbur Teknik, Boru, Solarex, Türkiye Çocuk, Toyuncak, baby&kid store, Yemek Zevki, Hotel restaurant, Food Turkey, matbaa&teknik
Kuruluşu
1995
Yayının Kısa Tanımı
Türk yapı sektörüne yönelik olarak 1995 yılından beri yayın hayatına devam eden Yapı Malzeme Dergisi, aylık yayın periyodu ile başarılı ve istikrarlı bir grafik çizmektedir. Yapı malzemeleri alanına profesyonel bir bakış açısıyla yaklaşan dergimiz, sektörün lider der­gisi olarak tanımlanmaktadır. Yapı Malzeme Dergisi, gündemi yakından takip ederek gün­cel haberleri, hızla gelişmekte olan teknolojik gelişmeleri firmalar ve okuyucularıyla pay­laşmaktadır. Ayrıca sektördeki uzmanların kaleme aldıkları yazılar yapı dünyasının nabzını tutmakta, okuyuculara sağlam referans kaynağı olmaktadır.
Yayının İçeriği
Yapı-inşaat malzemeleri ve teknolojileri, proje-taahhüt-uygulama, şehircilik, endüstriyel tasarım, mimarlık, içmimarlık-dekorasyon, peyzaj, otomasyon-güvenlik sistemleri, işçi sağlığı-iş güvenliği, kültür ve sanat konularında teknik yazı, söyleşi, makale, yeni teknolojiler, ürün ve hizmet tanıtımı ve haber başlıkları ile hazırlanır. Güncel konularda ilgili söz sahibi kurum ve kişiler ile söyleşiler yapılarak, sektörün çözüm bekleyen sorunlarına ışık tutmaya ve gündem oluşturmaya çalışılır. Yabancı kaynaklarda yer alan ilgili konulardaki yazılar, son gelişme ve uygulamalar Türkçe’ye çevrilerek okuyuculara aktarılır.
Yayın Frekansı
Aylık, yılda 12 sayı