Yukarı Git

Mimarlık, Mühendislik, Şehircilik, Tasarım, Kültür, Sanat vb. Yayınların Satış ve Dağıtımı

Yayıncılık fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yayıncılık teklifinizi hemen alın!
Yapı-Endüstri Merkezi Kitabevi
Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. No:12/430, 34394, Fulya, İstanbul, Türkiye
0212-2667070
0212-2667466
Facebook
Twitter
Etiketler: yayın hizmeti
Kısa Tanım
YEM Kitabevi; alanında öncü olan YEM Yayın kitapları başta olmak üzere, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen yayınevlerinin mimarlık, mühendislik, şehircilik, tasarım, kültür-sanat vb. alanlarının uzmanlarınca hazırlanmış 100.000’in üzerinde kitabı okurlarına sunan, Türkiye’nin alanında uzmanlaşmış tek kitabevidir.
YEM Kitabevi; kişi ve kurumlara özel kütüphane kurulumu, üniversitelerde, fuarlarda ve sektörel etkinliklerde gezici sergiler düzenlenmesi, toptan kitap satışı ve dağıtımı gibi hizmetler de sunmaktadır.
YEM Kitabevi’ndeki tüm kitaplara İstanbul, Fulya’daki merkezinin yanı sıra yemkitabevi.com adresinden de kolayca ulaşılabilmektedir. yemkitabevi.com üzerinden satın alınan kitapların gönderiminde kullanılan özel kutulara firma broşürü, ürün numunesi veya promosyonu ekleme fırsatı sunulmaktadır.
Kurumsal çözümler: YEM Kitabevi ithal ve yerli kitap temini, kütüphane kurulum danışmanlığı ve kitap temini, kurumsal iletişim ve pazarlama projeleri için ithal ve yerli yayın temini, kitaplar ile birlikte kullanılmak üzere, firmalara özel ayraç, ambalaj, paket tasarımı ve uygulaması hizmetlerini sunmaktadır.
YEM Bilgi Bankası’ndan seçilebilecek mimarlara, mühendislere, iç mimarlara ve müteahhitlik kuruluşlarına, pazarlama faaliyetleri çerçevesinde hazırlanan yayınların gönderim hizmetlerini de vermektedir.