Yukarı Git

Sektörel Yayıncılık

Yayınevi
Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş.
Yayın Türü
Yaygın, Süreli Yayın (Dergi)
Yayıncılık fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yayıncılık teklifinizi hemen alın!
Yangın ve Güvenlik Dergisi
Balmumcu Barbaros Bulvarı Bahar Sok. Karanfil Apt. No:2/9, 34349, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye
0212-2758359
0212-2882614
Teknik Özellikler
İç Sayfalar: 90 gr parlak kuşe
Kapak: 250 gr parlak kuşe selofanlı
Boyut: 21x29.7 cm
Amerikan Cilt
Okuyucu Profili
Endüstriyel tesisler, emniyet ve itfaiye müdürlükleri, belediyeler, silahlı kuvvetlerin satın alma departmanları, alışveriş merkezleri, plazalar, hastaneler, sigorta sirketleri, dört ve beş yıldızlı oteller, elektrik, mimarlar
Yayınevinin Diğer yayınları
Tesisat Dergisi, Doğal Gaz Dergisi, Enerji ve Çevre Dünyası Dergisi
Kuruluşu
1994
Yayının Kısa Tanımı
Yangın ve güvenlik sektöründe 1994 yılında başladığı yayın hayatına 19 yıllık tecrübesi ile damgasını vuran dergi, sektörün en eski yayını olma özelliğini taşımaktadır. Yılda 8 sayı yayımlanır. Her sayıda ayrı dosya konusu işlenmektedir.
Yayının İçeriği
Yangın, koruma ve güvenlik sistemleri, işçi sağlığı, iş güvenliği, konularında teknik yazı, söyleşi, makale, yeni teknolojiler, ürün ve hizmet tanıtımı, haber başlıkları ile hazırlanır. Güncel konularda ilgili söz sahibi kurum ve kişiler ile söyleşiler yapılarak, sektörün çözüm bekleyen sorunlarına ışık tutmaya ve gündem oluşturmaya çalışılır. Yabancı kaynaklarda yer alan ilgili konulardaki yazılar, son gelişme ve uygulamalar Türkçe’ye çevrilerek okuyuculara aktarılır.
Yayın Frekansı
Yılda 8 sayı