Yukarı Git

Sektörel Yayıncılık

Yayınevi
Doğa Sektörel Yayın Grubu
Yayın Türü
Yerel Süreli Yayın (Dergi)
Yayıncılık fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yayıncılık teklifinizi hemen alın!
Tesisat Market Dergisi
Ali Nazım Sok. No:30 Koşuyolu, 34718, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
0216-3278010
0216-3277925
Teknik Özellikler
90 gr. mat kuşe
Boyut: 23,5x33,5 cm
Okuyucu Profili
Otel, turistik tesis, AVM, hastane, kamu ve özel sektör hizmet binaları, endüstriyel tesislerin teknik müdür ve satın alma yetkilileri, inşaat ve tesisat taahhütçüleri-uygulamacıları
Yayınevinin Diğer yayınları
e-Belediye Dergisi, HVAC&R Turkey Dergisi, ISK Teknik Dergisi, Termodinamik Dergisi, Yeni Enerji Dergisi, Türkiye ISK Sektörü Kataloğu, Teknik Kitaplar
Kuruluşu
1996
Yayının Kısa Tanımı
Tesisat Market dergisi, pazara sunulan yeni ürünler ile ilgili teknik tanıtım yazıları, pazar araştırmaları, satış ve pazarlama söyleşileri, çeviriler, proje tanıtımları gibi konulara yer veren ürün pazarlama dergisidir.
Yayının İçeriği
Isıtma, soğutma, havalandırma, klima, doğalgaz, su ve atık su teknolojileri, enerji verimliliği, sıfır enerjili binalar, ısı pompaları, yalıtım, mekanik ve sıhhi tesisat konularını içeren Tesisat Market, ilgili konularda ürün tanıtımları, teknik yazılar, Pazar araştırmaları, röportajlar ve proje tanıtımlarına yer vermektedir.
Yayın Frekansı
Aylık