Yukarı Git

Sektörel Yayıncılık

Yayınevi
Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş.
Yayın Türü
Yaygın Süreli Yayın (Dergi)
Yayıncılık fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yayıncılık teklifinizi hemen alın!
Tesisat Dergisi
Balmumcu Barbaros Bulvarı Bahar Sok. Karanfil Apt. No:2/9, 34349, Beşiktaş, İstanbul , Türkiye
0212-2758359
0212-2882614
Teknik Özellikler
İç sayfalar: 90 gr parlak kuşe
Kapak: 250 gr parlak kuşe selofanlı
Boyut: 21x29,7 cm
Okuyucu Profili
Makine mühendisleri, elektrik mühendisleri, inşaat mühendisleri, mimarlar, projeciler, müteahhit firmalar, kamu kurum yöneticileri, sanayiciler, yatırımcılar, otellerin, alışveriş merkezleri ve hastanelerin teknik müdürleri
Yayınevinin Diğer yayınları
Enerji Dünyası Dergisi, Doğal Gaz Dergisi, Yangın ve Güvenlik Dergisi, Klima Rehberi, Yangın ve Güvenlik Rehberi, Teknik kitaplar.
Kuruluşu
1992
Yayının Kısa Tanımı
Enerji teknolojileri ve mekanik tesisat konularında aylık yayınlanan Tesisat Dergisi, Türkiye sanayi sektörünün ve ürün/hizmet üretenlerinin uzun yıllardır takip ettiği güncel teknik bilgi ve makale alt yapısı ile önemli bir başvuru kaynağıdır.
Yayının İçeriği
Mekanik tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, güneş enerjisi, yapı teknolojileri, sıhhi tesisat, su proses, pompa ve vana sistemleri, atık yönetimi ve otomasyon konularında teknik bilgi, makale, ürün,hizmet ve tesis tanıtımı ile sektörün iletişim, eğitim ve gelişimine katkıda bulunur.
Yayın Frekansı
Aylık