Yukarı Git

Sektörel Yayıncılık

Yayınevi
Doğa Sektörel Yayın Grubu
Yayın Türü
Yerel Süreli Yayın (Dergi)
Yayıncılık fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yayıncılık teklifinizi hemen alın!
Termodinamik Dergisi
Ali Nazım Sok. No:30 Koşuyolu, 34718, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
0216-3278010
0216-3277925
Teknik Özellikler
90 gr. mat kuşe
Boyut: 19,5x27 cm
Okuyucu Profili
Mekanik ve elektromekanik proje tasarımcıları, uygulamacıları, müşavirleri, inşaat şirketleri mekanik tesisat bölüm yöneticileri ve proje sorumluları, sosyal ve endüstriyel tesis işletmecileri
Yayınevinin Diğer yayınları
e-Belediye Dergisi, HVAC&R Turkey Dergisi, ISK Teknik Dergisi, Tesisat Market Dergisi, Yeni Enerji Dergisi, Türkiye ISK Sektörü Kataloğu, Teknik Kitaplar
Kuruluşu
1992
Yayının Kısa Tanımı
ISK (HVAC&R) sektörünün güncel haberlerini, yeni proje ve ürünlerle ilgili tanıtım yazılarını, dünyadan yeni teknolojilerini, çeviri yazıları ve röportajları içeren Termodinamik dergisi, referans kaynak niteliğindedir.
Yayının İçeriği
Isıtma, soğutma, havalandırma, klima, doğalgaz, otomatik kontrol sistemleri, yalıtım, mekanik ve sıhhi tesisat, yenilenebilir enerjili ve enerji verimli cihaz, sistem ve teknolojiler, ısı pompaları gibi konularda makaleler, haber ve ürün tanıtımları, uygulamalar ve proje örnekleri, Termodinamik dergisinin içeriğinde yer almaktadır.
Yayın Frekansı
Aylık