Yukarı Git

Sektörel Yayıncılık

Marka
Yayınevi
İş Dünyası Yayıncılık Tanıtım ve Tic. Ltd. Şti.
Yayın Türü
Yaygın, Süreli Yayın (Dergi)
Yayıncılık fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yayıncılık teklifinizi hemen alın!
Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
Barbaros Mahallesi Uğur Sok. No:2/2, 34662, Üsküdar, İstanbul, Türkiye
0216-6517878
0216-6517898
Teknik Özellikler
İç sayfalar 115 gr mat kuşe
Kapak: 200 gr. mat kuşe
Boyut: 19,5 x 27 cm
Okuyucu Profili
Sanayi kuruluşları, belediyelerin su kanalizasyon idareleri ve arıtma tesisleri işletmeleri, sektör firmaları, kamu kurumları, oteller.
Yayınevinin Diğer yayınları
Yalıtım Dergisi, Çatı ve Cephe Dergisi, Tersane Dergisi, Boat Builder Türkiye Dergisi, Yeşil Bina Dergisi, Water and Environmental Tech. Turkey Dergisi
Kuruluşu
2005
Yayının Kısa Tanımı
Bilim adamları, sanayiciler, teknoloji geliştiren kuruluşlar, teknolojileri uygulayan işletmeler, evsel ve endüstriyel alanlarda suyu ve çevreyi kullanan tüm karar vericilerle birlikte bilgi ve görüş üretimi, paylaşımını sağlamak.
Yayının İçeriği
İçme suyu arıtma teknolojileri, evsel ve endüstriyel kullanım suyu ve atıksu arıtma teknolojileri, içme suyu, atıksu, altyapı ekipmanı, katı, tıbbi ve tehlikeli atıkların geri kazanımı, hava, toprak, deniz ve gürültü kirliliğinin önlenmesine yönelik teknoloji ve ekipman. Sektörel ve kurumsal haberler, etkinlikler, duyurular, teknik yazılar, uygulama yazıları, bilimsel makaleler, uluslararası literatürden çeviriler, görüş, izlenim yazıları, söyleşiler, ürün ve teknoloji tanıtımları.
Yayın Frekansı
Aylık