Yukarı Git

Sektörel Yayıncılık

Marka
Yayınevi
Doğa Sektörel Yayın Grubu
Yayın Türü
Yerel Süreli Yayın (Dergi)
Yayıncılık fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yayıncılık teklifinizi hemen alın!
e-belediye Dergisi
Ali Nazım Sok. No.30 Koşuyolu, 34718, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
0216-3278010
0216-3277925
Teknik Özellikler
90 gr. mat kuşe
Boyut: 19,5x27 cm
Okuyucu Profili
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içindeki yerel yönetimlerin, yerel yönetim birliklerinin, merkezi idarenin ilgili birimleri. Belediyelere ürün ve hizmet sunan kurum ve kuruluşlar-tedarikçiler.
Yayınevinin Diğer yayınları
HVAC&R Turkey Dergisi, ISK Teknik Dergisi, Termodinamik Dergisi, Tesisat Market Dergisi, Yeni Enerji Dergisi, Türkiye ISK Sektörü Kataloğu, Teknik Kitaplar
Kuruluşu
2006
Yayının Kısa Tanımı
Yerel yönetimlerde, yeni yaklaşımların, ürün ve hizmetlerin dergisi olan e-Belediye; Türkiye’deki tüm belediyelerin, belediye yöneticilerinin ve çalışanlarının, belediyelere nitelikli bilgi, hizmet sunan tedarikçilerin dergisi olmayı hedefliyor.
Yayının İçeriği
Yerel yönetimlerin hizmet verdiği; İmar, sağlık, eğitim-kültür, çevre, trafik, temizlik, ulaşım gibi tüm alanlarda; haber, söyleşi, dosya, makale ve görüş yazıları. Dünyada ve Türkiye'deki başarılı yerel yönetim tanıtımları. Özel sektörün, yerel yönetimlere sunduğu çağdaş ürün ve hizmetlerin tanıtımı ve temsilcileriyle yapılan röportajlar. Geri dönüşümlü teknolojiler, bilişim-iletişim teknolojileri ve e-teknoloji tanıtımları
Yayın Frekansı
İki ayda bir