Yukarı Git

Best Dergisi

Marka
Yayınevi
Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık A.Ş.
Yayın Türü
Yerel Süreli Yayın (Dergi)
Dergi fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dergi teklifinizi hemen alın!
Best Dergisi
Bileşim İş Merkezi Sanayi Mah. Sultan Selim Cad. Şahinler Sok. No:10, 34416, Kağıthane, İstanbul , Türkiye
0212-3244443
0212-3243212
Teknik Özellikler
19,5x27 cm
Okuyucu Profili
Bina elektronik sistem teknolojileri alanındaki sektör profesyonelleri, konut, ticari, endüstriyel ve sosyal tesislerdeki idari
Yayınevinin Diğer yayınları
Otomasyon, İnşaat Dünyası, 3E Electrotech, Makinatek ve Turizm Dünyası
Kuruluşu
2001
Yayının Kısa Tanımı
BEST Bina Elektrik, Elektronik, Mekanik ve Kontrol Sistemleri dergisi; günümüzde inşaat alt yatırım maliyetlerinin % 30 kısmını kapsayan zayıf akım, aydınlatma ve mekanik sistem teknolojileri yayınıdır. Dergi, 12 yıla ulaşan yayın hayatına; ürünler, sistemler, en son yapılan değerli projeler ve dokuz farklı disiplin başlığı ile Türkiye’de alanında var olan tek yayındır. Tirajı aylık 7.000 adettir.
Yayının İçeriği
Dergi, 12 yıla ulaşan yayın hayatına; ürünler, sistemler, en son yapılan değerli projeler ve dokuz farklı disiplin başlığı ile Türkiye’de alanında var olan tek yayındır. Best dergisi; “Sektörden” bölümünde her ay bir mimarı, bir elektrik taahhüt veya Mekanik Taahhüt firmasını sayfalarına taşır. BEST dergisi “Proje” bölümünde her ay tamamlanmış ve yaşamaya başlamış bir proje ele alır. Projeyi her detayıyla incelemeyi hedefler. Derginin içeriğini oluşturan 9 farklı sektörün her ay birini mercek altına alarak, sadece ürün ve sistem tanıtımlarına yer verilen “Özel Dosya” çalışması; aranan ürünün hangi markaya ait olduğu, teknik özellikleri, direkt ulaşılabilecek iletişim bilgileri ile özel bir rehber niteliği kazanmaktadır.
Yayın Frekansı
Aylık