Yukarı Git

Tasarım, Üretim ve Montaj Hizmetleri, Cephe-Doğrama Sistemleri Üretim ve Uygulamaları

Marka
Mimari Proje, Tasarım, Uygulama fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Mimari Proje, Tasarım, Uygulama teklifinizi hemen alın!
On Alüminyum
Velibaba Mah. Ankara Cad. Tuncel Sok. No:9, 34896, Pendik, İstanbul, Türkiye
0216-6270792
0216-6270794
Kısa Tanım
Değişimin, ancak içeriden açılması mümkün olan bir kapı olduğu düşüncesiyle hareketle, yılların getirdiği iş deneyimi gücünü birleştirerek projelere farkındalık kazandırarak sektörde ilerlemek amacıyla On Grup Şirketi olarak faaliyet göstermekteyiz. On Grup Şirketi müşterilerin projesel memnuniyete ulaşabilmeleri için gerekli kaynakları temin etmeye, kaynakları en etkin ve akılcı şekilde kullanmaya, iş sağlığı ve güvenliği konularında performansı yüksek bir şirketler grubu olarak hareket etmektedir. Tamamlamış olduğu çok sayıdaki ulusal ve uluslararası projede, mimari ve iç mimari birimlerini bir bütün olarak değerlendiren On Grup Şirketleri çalışmaları; tasarım, bütçe ve iş programı kontrolü, verimlilik esası ve en iyi mimari ve dış cephe kalitesinin sağlanması esaslarına dayanmaktadır.
Gruba Dahil Firmalar
ON Grup: On Alüminyum, On Mimarlık
Er Lojistik ve Reklam Hizmetleri
Referanslar
Airfel, Avea, Daikin, Demor, İBB, Marintek Grup, Pasha Tesktil, Bahçeşehir Koleji, Kaplan İş Merkezi, Abelia Konakları, Hürmak, KRP Tekstil, Tanaylar Des Sanayi Sitesi, Ekşioğlu, Ortaklar İnşaat