Yukarı Git

Mimarlık Mühendislik Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri

Mimari Proje, Tasarım, Uygulama fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Mimari Proje, Tasarım, Uygulama teklifinizi hemen alın!
Hanife Zorlu Mimarlık Mühendislik İnşaat
Ataköy 7.- 8. kısım Uğur Mumcu Bulvarı Turkuaz Sitesi A 24A Kat:5 D:26, 34126, Bakırköy, İstanbul , Türkiye
0212-3977565
0212-3977565
Kısa Tanım
25 yılı geride bırakan firma, mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir. Bugüne kadar 500’ün üzerinde proje tasarım ve uygulamayı "Yaşanacak mekanlar yaratmak titiz bir projelendirme, teknolojiyi kullanan bir ekip ve geniş bir vizyon gerektirir." ilkesini benimseyerek gerçekleştirmiştir. Firmanın İstanbul ve Kuzey Kıbrıs’ ta ofisi bulunmaktadır.
Uygulama Alanları
Yuriçi ve yurtdışında konsept projeler, konutlar (özel konutlar, toplu konutlar), işyeri, alışveriş merkezi, turizm yatırımları, sağlık, sanayi, eğitim tesisleri vb. konularda mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık hizmetleri; ‘’tasarım ve uygulamanın sınırları kullanıcının mutluluğa ulaştığı noktada biter’’ anlayışıyla; kaliteden ödün vermeden konusunda aktif 25 yılı aşkın uzmanlaşmış tecrübeyle hizmet verilmektedir. Ayrıca, gayrimenkul değerleme uzmanlığı ve mesleki bilirkişilik firmanın faaliyetleri arasındadır.
Teknik Özellikler
"Tasarım ve uygulamanın sınırları kullanıcının mutluluğa ulaştığı noktada biter" anlayışıyla mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık alanlarında; kaliteden ödün vermeden konusunda aktif 25 yıllık uzmanlaşmış tecrübesi kullanıcının hizmetine sunulmaktadır.
Referanslar
Özel Villalar (My Local Gren Home, My Country Home vb.)
Gölcük Belediyesi (Otobüs Terminali, Sağlık Merkezi, Piyalepaşa Kültür Merkezi)
My Blue Ship AVM
Şadan Apart Otelleri
Güzeliş Porselen A.Ş.
MY Red Shoes AVM
Behire Burçkin Apt.
Cyprus Apart Otelleri
Bakü- Şark Pazarı Otel ve AVM Kompleksi
Mehmet Depreli Mercedes Galery
H.A Cyprus Computer Center
Özkoç Plaza AVM- Residence.