Yukarı Git

İç Mimarlık Tasarım ve Uygulama (Ev&Ofis)

Mimari Proje, Tasarım, Uygulama fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Mimari Proje, Tasarım, Uygulama teklifinizi hemen alın!
Hanife Zorlu Mimarlık Mühendislik İnşaat
Ataköy 7.- 8. kısım Uğur Mumcu Bulvarı Turkuaz Sitesi A 24A Kat:5 D:26, 34126, Bakırköy, İstanbul , Türkiye
0212-3977565
0212-3977565
Kısa Tanım
25 yılı geride bırakan firma, mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir. Bugüne kadar 500’ün üzerinde proje tasarım ve uygulamayı "Yaşanacak mekanlar yaratmak titiz bir projelendirme, teknolojiyi kullanan bir ekip ve geniş bir vizyon gerektirir." ilkesini benimseyerek gerçekleştirmiştir. Firmanın İstanbul ve Kuzey Kıbrıs’ ta ofisi bulunmaktadır.
Uygulama Alanları
Binayı kendi başına bir öğe olarak değil, dekorasyonuyla da bir bütün olarak kabul eden firmanın, yurtiçi ve yurtdışında iç mimarlık, dekorasyon, mobilya ve mobilya bileşenleri, ince yapı konularında; konutlar, ticari yapılar, özel projeler tasarımdan anahtar teslimine kadar; proje, üretim, uygulama, organizasyon, danışmanlık hizmetleri alanlarında, konusunda deneyimli iş ortaklarıyla ve dünyaca kabul edilmiş kalitesi belgelenmiş inşaat malzemeleriyle, gerek maliyet, gerekse yaratıcılık anlamında kaliteden ödün vermeden 25 yılı aşkın tecrübeyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.
Teknik Özellikler
Binayı kendi başına bir öğe olarak değil, dekorasyonuyla da bir bütün olarak kabul eden firmanın mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık alanlarında konusunda deneyimli iş ortaklarıyla ve dünyaca kabul edilmiş kalitesi belgelenmiş inşaat malzemeleriyle tasarım ve uygulama uzmanlık alanıdır.
Referanslar
Anıl Otomotiv İnşaat ve Turizm Ltd.
Bahçecik Beykoz Villaları
Bakü-Exxon Mobil Corporation
Bakü- Otel ve Alışveriş Kompleksi
Consulta Denetim Ymm Ltd. Şti.
Güzeliş Porselen A.Ş.
Grafim Film ve Matbaacılık A.Ş.