Yukarı Git

Mühendislik Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri

Marka
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk
Mimari Proje, Tasarım, Uygulama fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Mimari Proje, Tasarım, Uygulama teklifinizi hemen alın!
Adım İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Bağdat Caddesi. No:244 Ergun Apt. D:5 Göztepe, 34730, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
0216-3861648
0216-3861639
Kısa Tanım
Adım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi yapısal tasarım hizmetleri ve teknik ürün ticareti konusunda faaliyet gösteren bir mühendislik firmasıdır.
Uygulama Alanları
Yapısal tasarım ve deprem mühendisliği hizmetleri, sismik yalıtım ve enerji sönümlendirme sistemleri için değerlendirme ve planlama hizmetleri, prefabrike beton üretim tesisleri planlama ve fizibilite çalışmaları, lif takviyeli beton yapı elemanları konusunda planlama ve fizibilite çalışmaları, prefabrike beton ve lif takviyeli beton ürünlerin üretim faaliyetleri için danışmanlık hizmetleri
Teknik Özellikler
Deprem mühendisliği, prefabrike beton yapı sistemleri ve elemanları, endüstriyel yapıların mühendislik tasarımı, lojistik tesislerin mühendislik tasarımı, sismik yapı yalıtımı ve enerji sönümlendirme, lif takviyeli beton yapı ürünleri
Referanslar
Mercedes Benz Türkiye Hoşdere Otobüs Fabrikası Deprem Mühendisliği Danışmanlık Hizmetleri
Borusan Kocabıyık Vakfı Neşe Fabrikaları Yarışma Projesi Yapısal Tasarım Hizmetleri
ETİ Gıda ve San.Tic.A.Ş. Üretim tesisi Yapısal Tasarım Hizmetleri
Olea Park Evleri, Pelitköy
Mikafon Elektronik İnş.San.Tic.Ltd.Şti Şekerpınar Depolama Tesisi
Nafizpaşa Konakları NP12 evleri
Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi Taşıyıcı Prefabrike Beton Cephe Uygulaması (Bu proje Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. tarafından gerçekleştirilmiştir.)