Yukarı Git

Mimari Maket

Marka
Mimari Maket fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Mimari Maket teklifinizi hemen alın!
Kalyon Model Mimari Maket
Turgut Özal Bulvarı No:200 Kat:2 Şerifali, 34775, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-3141060
Kısa Tanım
Kalyon Model; 1984 yılından beri mimari maket piyasasındaki firmalar içinde en eski geçmişe sahip olanlardan biridir. Zaman içerisinde pazarın ihtiyaçlarına göre, başta inşaat sektörü olmak üzere bir çok alanda özel projelere imza atmış, teknolojiyi yakından takip eden, tamamı işlerinde profesyonel olan mimar, iç mimar, ressam, bilgisayar uzmanları, teknik montörlerden oluşan geniş ve deneyimli kadromuzla maket konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Yıllar içerisinde değişen teknikler, üretim malzemeleri ve tamamı 2014 yılında yenilenen son teknoloji CNS ve lazer makinelerimizle, gelişen pazara çabuk ayak uyduran, dolayısı ile imal ettiğimiz ürünlerin kalitesiyle ön plana çıkmaya özen gösteren Kalyon Model, müşteri memnuniyetini her zaman ilke olarak kabul etmiştir.
Uygulama Alanları
Mimari maket, 1/25 ölçekli dış mekan maketleri, özel tasarım projelerin 3 boyutlu imalatı, kent müzeleri tasarımları, tarihi yapıların rekonstrüksiyonları, yol ve çevre düzenlemeleri, endüstriyel tasarımlar ve perspektif çalışmaları yapımı
Referanslar
T.C.Cumhurbaşkanlığı Sarayı