Yukarı Git

Beton Direk ve Prekast Üretim Tesis., Beton Santralleri, Konkasör Tesisleri vb. Sanayi Tesis Kurulumu Danışmanlığı, Kontrollük ve Mimari Proje Hizmet.

Danışmanlık fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Danışmanlık teklifinizi hemen alın!
Karadeniz Prefabrik
Yeşiltepe Mah. Suat Oyman Cad. Işık Konakları No:19/A D:13, Trabzon, Türkiye
0462-2242060
0462-3219508
Kısa Tanım
Karadeniz Prefabrik, inşaat ve tesis kurulumlarında danışmanlık, uygulama, temsilcilik, kontrollük ve mimari proje hizmetleri vermektedir. Firma kuruluşunun ilk yıllarında inşaat sektöründe daha sonra ise makina sektöründe olmak üzere teknik danışmanlık ve tesis kurulumları ile faaliyet alanını genişletmiştir. Karadeniz Prefabrik; 2012 yılından itibaren, konusunda Türkiye'nin ileri gelen imalatçı ve uygulamacı firmalarının yurtiçi ve yurtdışı temsilciliklerini alarak çalışma alanını genişletmiştir.
Uygulama Alanları
Anahtarteslimi sanayi tesisleri projelendirme ve kurma hizmeti (Beton santralleri, parke-briket-büz üretim tesisleri, betonarme enerji nakil hattı direkleri, prekast eleman üretim tesisleri, konkasör tesisleri kule vinç, portal ve kreyn vinç gibi), satış pazarlamacılığı
Gruba Dahil Firmalar
Kastaş Karadeniz Çimento-Kireç ve Ürünleri San.Tic.A.Ş.
Doğu Karadeniz Prefabrik Ltd.Şti.