Yukarı Git

Danışmanlık ve Bilgilendirme Hizmeti

Danışmanlık fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Danışmanlık teklifinizi hemen alın!
Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği
Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 120 Balgat, Çankaya, Ankara, Türkiye
0312-4472740
0312-4469605
Kısa Tanım
Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği 1989 yılında “Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği”nin kuruluşuyla faaliyete geçmiştir. 2.100’ün üzerinde üyesi bulunan Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği Türkiye genelinde söz konusu sektörde tek ve koordinatör birliktir.
Uygulama Alanları
Birliğin 11 kişiden oluşan Yönetim Kurulu koordinasyonunda, sektörün önünü açacak ve sorunlarına çözüm arayacak çalışmalarda ve sektörü yakından ilgilendiren konularda girişimlerde bulunulmakta ve böylelikle uluslararası pazarlarda sektörün rekabet edebilirliğine katkı sağlanmaktadır. Ayrıca, Sekreteryası OAİB tarafından yürütülen Seramik Tanıtım Grubu da seramik sektörünün dış pazarlardaki imajını ve ihracatını geliştirmek yönünde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.
Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen "XONE - Seramik Tasarım Ödülleri" ile günümüzün ve geleceğin tasarımcılarını, yeni malzemelerin getirdiği olanakları, değişen yaşam mekanları ve ihtiyaçları ile sektörün yapısını dikkate alarak, yeni yaşam mekanlarına uygulanabilen, çevreye duyarlı, sürdürülebilir, üretilebilir, uygulama kolaylığı sunan, yenilikçi tasarımlar sunmaya davet etmektedir.