Yukarı Git

Villalar, Konutlar, Toplu Konutlar

Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Bakım Servis
Altyapı - Üstyapı Taahhüt fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Altyapı - Üstyapı Taahhüt teklifinizi hemen alın!
Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.
Beytepe Köyü Yolu No:5 Bilkent, 06800, Çankaya, Ankara, Türkiye
0312-2665800
0312-2667838
Kısa Tanım
1969’da Ankara’da kurulan Tepe İnşaat, Bilkent Üniversitesi’ne ait Bilkent Holding’in amiral gemisi olarak projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında, Orta Avrupa'dan Asya'ya, Kuzey Afrika'dan Orta Doğu'ya, imzasını taşıyan projelerle uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.
Uygulama Alanları
Büyük ölçekli konut projeleri, iş ve ticaret merkezleri, kamu ve sanayi binaları, alışveriş merkezleri, ulaşım, hastane ve sağlık kompleksleri, kültür ve eğitim binaları, spor ve eğlence tesisleri, oteller, kentsel altyapı, boru hatları, endüstriyel tesis, enerji santralleri, ön tasarımlı yapılar, askeri yapı ve tesisler
Teknik Özellikler
Bugüne dek yaklaşık 20.000 konutluk birçok projeyi hayallerden gerçeğe özenle taşıyan Tepe İnşaat, modern yaşamın tüm sosyal olanaklarıyla donatılmış, doğa ve kent dokusuyla uyumlu, bireylerin ve ailelerin farklı gereksinim ve zevklerine seslenen renkli atmosferler yaratıyor.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
Gruba Dahil Firmalar
Bilkent Holding Şirketleri
Referanslar
Park Mozaik Konutları-Ankara, Narlife Konutları-İstanbul, Nar Kule-İstanbul, Narcity Konutları-İstanbul, Bilkent Bahçe Konutları-Ankara, Kemer Rose Residence-İstanbul, Beykoz Konakları-İstanbul, Bilkent I-II-III Konutları-Ankara, Kayseri Erciyes Üniversitesi 1224 Konut, Sosyal Tesis, Altyapı ve Çevre İşleri, Kayseri 1184 Adet Konut, Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi