Yukarı Git

Sağlık Tesisleri

Hizmetler:
Uygulama, Bakım Servis, Taahhüt
Altyapı - Üstyapı Taahhüt fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Altyapı - Üstyapı Taahhüt teklifinizi hemen alın!
Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.
Beytepe Köyü Yolu No:5 Bilkent, 06800, Çankaya, Ankara, Türkiye
0312-2665800
0312-2667838
Kısa Tanım
1969’da Ankara’da kurulan Tepe İnşaat, Bilkent Üniversitesi’ne ait Bilkent Holding’in amiral gemisi olarak projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında, Orta Avrupa'dan Asya'ya, Kuzey Afrika'dan Orta Doğu'ya, imzasını taşıyan projelerle uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.
Uygulama Alanları
Hastane ve sağlık kompleksleri, ulaşım, büyük ölçekli konut projeleri, kültür ve eğitim binaları, alışveriş merkezleri, spor ve eğlence tesisleri, oteller, kamu ve sanayi binaları, kentsel altyapı, boru hatları, endüstriyel tesis, enerji santralleri, demiryolları, ön tasarımlı yapılar, askeri yapı ve tesisler
Teknik Özellikler
En ileri teknolojilerin uygulandığı mekana özel, özgün çözümler hastane kavramına yönelik geleneksel, mesafeli bakış açısını ortadan kaldırarak sağlık hizmetlerini yaşamın doğal akışı içinde pozitif bir atmosferle kuşatıyor. Bütün ayrıntılar, modern tıbbın sunduğu en gelişmiş tedaviler ve en üstün sağlık hizmetleriyle bire bir uyum sağlayacak biçimde tasarlanıp uygulanıyor.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
Gruba Dahil Firmalar
Bilkent Holding Şirketleri
Referanslar
Antalya 400 Yataklı Devlet Hastanesi –
TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi,
Akdeniz Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi- Antalya,
Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri, Ankara
Gazi, Pamukkale, 9 Eylül, Fırat, Akdeniz Üniversite Hastaneleri
Erzincan Devlet Hastanesi,
Durres Hastanesi, Arnavutluk,
Skodra ve Vlora Hastaneleri, Arnavutluk,
Kremenchug Rafinerisi Poliklinik İnşaatı-Ukrayna.